Android Uygulamamız Çıktı Sitenin En Altından İndirip ForumSayfam.Net'e Daha Hızlı Ulaşa Bilirsiniz.
    
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çin Takvimi | Rus Takvimi | Bebek Cinsiyeti | Hamilelik Hesaplama
Çin Takvimi Çevrimdışı
#1
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!sitesinde Rus takvimine göre doğacak bebeğin cinsiyetini doğru tahmin etme şansınız var. Rusların bilim teknoloji ve astroloji alanlarında fazla göze batmasalar da birçok süper güçten çok daha ileri oldukları İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!imizin malumudur.

Ruslar yaparsa bir bildikleri vardır derim her zaman. Çünkü Ruslar diğer süper güçlerin ulaşırken medyatik fırtınalar estirdikleri noktalarİndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! ayak izlerini bıraka gelmişlerdir yıllar boyunca. Rus takvimi de Rusların ilginç bir icadı. Doğacak olan bebeğin cinsiyetini önceden tahmin eden bir takvim.

Siz de anne ya da baba adayı iseniz ve bebeğinizin cinsiyeti konusunda taİndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!ı mı tatlı bir telaş içinde iseniz hemen Rus takvimini kullanın ve bebeğinizin cinsiyetini doğru olarak tahmin edin!

Rus takvimi nasıl çalışıyor?
İşte bu sorunun cevabı biraz karmaşık. Karmaşıklık aslında Rus takviminde tahmin yürütmek için istenen verilerin çokluğundan ve oluşan karmaşık kombinasyondan kaynaklanıyor. Tüm dünyada anne-baba adaylarının mutlaka bir kez baktırdığı Rus takvimi cinsiyet tahmin ederken sizden; 

• Anne adayının gerçek doğum tarihini Gün/ay /yıl olarak istiyor.
• Baba adayının gerçek doğum tarihini gün/ay/yıl olarak istiyor.
• Anne adayının son gördüğü adet tarihini istiyor.

Bu üçüncü veri tıpta jinekoloji uzmanlarının hamileliğin süresini kesin belirlemede kullandıkları bir veridir. Söz gelimi bir anne adayı “ben 4 haftalık hamileyim” dediğinde aslında hamileliğin son görülen adet döneminin ilk günü olarak başladığını hesap etmemektedir ve aslında Jinekologlara göre 6 haftalık hamiledir.

Rus Takviminin son adet tarihini istemesi bir takım Astrolojik-Yıldız Name İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Burçlar ilmi ile sıkı sıkıya bağlı görünüyor.

Karmaşık bir program olan İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! kullanıcılar iİndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! çok kolay bir menü sunsa da aslında işin iç yüzünde çok farklı varyasyonlar –hesaplar- yıldızların –gezegenlerin olumlu olumsuz etkileri- doğum tarihine göre burçları veri olarak kullanılıyor.
Tıpkı bizim gizli ilimlerimizden biri olan Havas ilmindeki veriler gibi; burçlar yıldızlar kişinin horoskopunun ve kader haritasının çıkarılmasında sağlam veriler olması gibi Rusların da bu takvimi yaparken bu tür verilerden faydalandığını söylemek yanlış olmaz. Öyle ki Doğum tarihlerine bakılarak bir kişinin dost-düşman gezegenleri burçları kaç kez evlenecekleri kaç çocuk sahibi olacakları ne iş yaparlarsa başarılı olacakları gibi birçok veriye birinci elden ulaşmak mümkün.
Rus takvimi de bu işi sistematiğe dökmüş gizemli bir takvim olma ihtimalini de barındırmıyor değil.
Rus takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmek için karmaşık Astrolojik bilgilerle boğulmanıza gerek yok. Sadece istenilen bilgileri doğru girin ve bebeğiniz için mavi ya da pembe elbiseler almaya hazırlanın.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gebelik haftası , gebelik hesaplama , gebelik Laplace 0 16 28-12-2018, Saat: 06:24 PM
Son Yorum: Laplace
  Tüp bebek tedavisinde cinsiyet seçimi nullsix 0 42 02-11-2018, Saat: 03:21 PM
Son Yorum: nullsix
  Hamilelik ve gebelik dönemi yardımcı kaynağı Laplace 0 62 29-09-2018, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: Laplace
  Bebek ve Gelişim Laplace 0 58 27-09-2018, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: Laplace
  Aircosy - Bebek Ürünleri Laplace 0 96 26-09-2018, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi