Android Uygulamamız Çıktı Sitenin En Altından İndirip ForumSayfam.Net'e Daha Hızlı Ulaşa Bilirsiniz.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kişisel Blog Gibi Bir Şey
kabul Çevrimdışı
Kişisel Blog Gibi Bir Şey

Kişisel blog demek kısaca yazarın belirli bir konuda veya farklı alanlar üzerine duygu ve düşüncelerini belirterek ürettiği içeriklerin barındığı blog çeşidine İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! denir. Kişisel blogumda elimden geldiğince okuduğum kitapları yorumlamaya,(kitap tavsiyesi arayanlara ilaç niyetine) hayatımı kolaylaştıran şeyleri paylaşmayı, sık sık göndermeler yapmayı ve faydalı olabilecek içerikler üretmeyi amaçlıyorum.

oXE1Ao.jpg

Bu kişisel blogta neler yer alıyor?

Aslında her telden bir şeyler yer alıyor ancak genel olarak kitap, dizi, film yorumlarım ve deneyimlerim çoğunluğu oluşturuyor. Kişisel konular üzerinde de yazıyorum ancak bunlar daha çok okuyan kişinin faydalanabileceği şekilde oluyor. İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! blogumu açmamın en büyük sebebi de yazmayı ve paylaşmayı seviyor olmam. Ziyaretini ve yorumlarını bekliyor olacağım.

kişisel blogum: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

mehmetbalaban.com
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fıstık Gibi Bir Cilt İçin Yer Fıstığı Liftingi dean534 0 26 17-01-2019, Saat: 04:34 PM
Son Yorum: dean534
  Blogmavi - Genel Blog Laplace 0 10 10-01-2019, Saat: 11:26 AM
Son Yorum: Laplace
  Yine bizim şansimiz yok gibi Tanitim 0 7 03-01-2019, Saat: 06:27 PM
Son Yorum: Tanitim
  İNTERNETTE BLOG AÇIP YAZI YAZMAK İÇİN BAŞLANGIÇ İPUÇLARI osman75 0 45 12-11-2018, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: osman75
  Kişisel Gelişiminize Haliç Üniversitesi Katkısı Laplace 0 41 02-11-2018, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi